Renditingimused

Dokumendid

Rendilevõtja võib olla füüsiline või juriidiline isik. Juhul kui rendilevõtjaks on juriidiline isik, siis vormistatakse rendileping ettevõtte juhatuse liikme või selle esindaja nimele. Sel juhul on esindaja kohustatud esitama volituse, garantiikirja ja B-kaardi koopia.

Matkaauto rentimisel on vajalik esitada nii kehtiv juhiluba kui ka pass. Rendileping sõlmitakse isikuga, kes on vähemalt 25 aastane, omab õigust juhtida B-kategooria sõidukit ja kellel on vähemalt 5 aastat autojuhikogemust.

Kooskõlastatult rendileandjaga võib lepingusse ka lisada teiste isikute andmed, mis annab neile õiguse juhtida renditavat matkaautot.

Rendiperiood

Rendiperiood algab rendipäeval kl 10:00 ning lõppeb rendi lõpetamise päeval kl 10:00, kui ei ole teisiti kokku lepitud. Minimaalne rendiperiood on 3 ööpäeva ja matkaautol puudub läbisõidupiirang. 

Broneerimine ja tagatisraha

Matkabussi broneerimistasu on 300€. Broneeringu kinnitamiseks loeme broneerimistasu laekumist KOTMAR OÜ arvele EE492200221057725421 Swedbank.

Tagatisraha kokku on 500€, millest broneerimistasu 300€ tasutakse broneerimisel ja ülejäänud 200€ tasutakse koos rendisummaga 10 päeva enne matkaauto üleandmist. Rentimisest loobumise korral broneeringutasu ei tagastata. Tagatisraha tagastatakse rentnikule 21 tööpäeva jooksul peale lepingu lõppemist  juhul kui rendileandjal või kolmandatel osapooltel puuduvad nõuded.

Rendihinnad

Rendiperiood lepitakse kokku rentnikuga ja rendihinnad on leitavad www.kotmar.ee kodulehel. Rendihinnad sisaldavad hooldatud, täis kütusepaagiga, puhast ja korras matkaautot, täis gaasiballooni ja WC kemikaali Thetford.

Kindlustused

Matkaauto rendihind sisaldab liikluskindlustust ja superkaskot rentniku omavastutusega 500€, varguse ja röövimise omavastutusega 20% sõiduki maksumusest. Rehvid ja veljed ei ole kindlustatud ning nii rehvide kui ka velgede osas kannab rentnik täielikku materiaalset vastutust. Matkaautost lahkudes ei tohi autosse jätta registreerimistunnistust, rendilepingut ega sõiduki võtmeid. Vajadusel saab kasutada AUTOABI 24H üle Euroopa, helistades IF kindlustuse telefonile +3727771211.

Selleks, et muretumalt reisi nautida, soovitame lisaks reisikindlustusele võtta juurde ka rendiauto omavastutuse lisakaitse.

Sõitmine välisriikidesse

Klient ei tohi renditud matkaautoga sõita väljapoole Euroopa Liitu. Teatud riigid on lubatud kokkuleppe alusel.

Lisavarustuse rentimine

Lisavarustusena pakume võimalust reisile kaasa rentida voodipesu, gaasigrilli, jalgrattahoidjat (maksimum 4 ratast), jalgrataste kaitsekotti, söögilauda koos maksimaalselt 5 tooliga, laste jalgrattatooli ja laste matkakott-tooli. 

Auto seisukord ja kütus

Matkaauto antakse üle tangituna, pestuna, vastavalt aastaajale rehvidega ja tehniliselt korras seisus. Sõiduk on varustatud GPS seadmega.

Autot ülevõttes ja – andes kontrollida kindlasti kõik vigastused ja need lepingusse üles märkida, et mitte süüdi jääda varasemate vigastuste eest.

Matkaauto tangitakse üksnes litsentseeritud diisliga. Biodiisli tankimine on keelatud.

Lepingu kehtivus

Iga allakirjutatud leping on siduv – ka juhul, kui te ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Enne lepingu allkirjastamist soovitame lepingu tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Pretensioone mittemõistmisega või ebapiisava informeeritusega, mis esitatakse pärast lepingu allkirjastamist, rendileandja vastu ei võta ning vaidluste edasine lahendamine toimub kohtus.  

Koduloomad ei ole lubatud.